Zave

Daugiabučių namų šildymo sistemos: oro šilumos siurblys ir klimato kontrolės įrenginys bute

Oro šilumos siurblys yra puikus daugiabučio namo šildymo sprendimas. Mažesniam daugiabučiui namui labiau tiks šildymo sistema su šilumos siurbliu oras-vanduo, o individualiam butui pakaks ir tradicinio šilumos siurblio oras-oras.

Kokį oro šilumos siurblį pasirinkti savo namams? Žemiau pateikta apžvalga kaip išsirinkti tinkamą oro šilumos siurblį butui. 


Oro šilumos siurblys butui – kodėl verta rinktis?


Pagrindiniai oro šilumos siurblio privalumai yra patogumas, mažos šildymo išlaidos ir palyginti nedidelė tarša gamtai. 

Jei anksčiau namai buvo šildomi elektra, oro šilumos siurblys sumažins šildymo išlaidas 70–80 %.

Tiksli šildymo išlaidų ekonomija priklauso nuo esamo šilumos šaltinio ir jo sunaudojamo elektros energijos kiekio.


Oro šilumos siurblys butui turi būti parinktas atsižvelgiant į buto dydį, išplanavimą ir pastato šilumos izoliaciją. Taip pat reikia atsižvelgti į namų ūkio dydį, nuo kurio didele dalimi priklauso vartojimo įpročiai, o renkantis šilumos siurblį oras-vanduo atveju, svarbu ir buitinio vandens naudojimo dažnumas bei kiekis per tam tikrą laikotarpį. Kuo didesnis butas ar blogesnė jo šilumos izoliacija, tuo galingesnio oro šilumos siurblio reikia. „Zave Energy“ specialistai padės jums pasirinkti geriausią sprendimą.


Tiek oras-vanduo, tiek oras-oras šilumos siurblys naudoja iš aplinkos paimtą ir sukauptą šilumos energiją. Šilumos siurblys oras-vanduo šilumos energijai perduoti naudoja vandenį, todėl bute šilumos siurblys oras-vanduo šildo ne tik patalpas, bet ir buitinį vandenį.


Tuo tarpu bute įrengtas šilumos siurblys oras-oras užtikrina gerą patalpų klimatą ištisus metus – patalpas ne tik šildo, bet ir vėsina vasaros metu. Oro kondicionierius bute veikia įsigijus naujesnį oro šilumos siurblį. Vėsinimo režimą turi tiek oras-vanduo, tiek oras-oras šilumos siurbliai. Pasirinkus šilumos siurblį su vėsinimo funkcija, bute bus užtikrintas geriausias klimatas ir oro kondicionavimas!


Daugiabučių namų šildymo sistemos dažnai būna pasenusios ir nebetinkamos naudoti.

Šildymo sistemų ekspertai padės išsirinkti naują - modernesnį - sprendimą. Susisiekite su mumis - mes padėsime rasti geriausią buto ar daugiabučio namo šildymo sprendimą. 


Išsirinkite geriausią buto klimato įrenginį pas mus ir sumažinkite savo šildymo išlaidas du ar daugiau kartų!