Zave

Oro šilumos siurblio ir klimato kontrolės įrenginio remontas

Oro šilumos siurbliai yra patvarūs klimato kontrolės įrenginiai, tačiau jie vis tiek turi būti nuolat prižiūrimi, kad būtų užtikrintas efektyvus ir energiją taupantis vartojimas.

Ilgą laiką neprižiūrėtas klimato kontrolės įrenginys, blogiausiu atveju, gali nustoti veikti ir jam gali prireikti rimtesnio remonto.


Klimato kontrolės įrenginių remontą visada turi atlikti apmokyti specialistai. Oro šilumos siurblių remontas yra paslauga, kurią siūlo beveik kiekvienas klimato kontrolės įrenginių pardavėjas. Jei jūsų šilumos siurblys sugedo ir visai neveikia, susisiekite su „Zave Energy“ ekspertais ir mes pasirūpinsime, kad jūsų šilumos siurblys būtų suremontuotas.


Visų oro klimato kontrolės įrenginių remontą, įskaitant šilumos siurblių remontą, garantiniu laikotarpiu atlieka pardavėjas. Ši paslauga yra nemokama. Visiems savo šilumos siurbliams „Zave Energy“ suteikia iki 5 metų garantiją.


Oro šilumos siurblio remontas taip pat garantuojamas ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui, bet tokiu atveju visas su remontu susijusias išlaidas turi padengti klientas.


Kada reikalingas šilumos siurblio remontas?


Klimato kontrolės įrenginių remontas yra būtinas tik tuo atveju, jei šilumos siurblys neveikia, nepučia šilumos ar skleidžia garsus, kurių anksčiau nebuvo.


Šilumos siurblio darbą užtikrina pastovus valymas, kuris turi būti atliekamas prieš šildymo sezoną ir po jo. Nuo didesnių dulkių reikia išvalyti filtrus, esančius šilumos siurblio skydelyje.


Rudenį verta patikrinti, ar šilumos siurblio išorinėje dalyje nėra lapų ir medžių šakelių, o žiemą – daug sniego ir ledo. Visi svetimkūniai, esantys oro šilumos siurblio išorinėje dalyje, trukdo įrengimui ormaliai veikti.


Jei išvalius vidų ir išorę šilumos siurblys ir toliau netinkamai veikia, patariama kreiptis į ekspertus, kad šie atliktų šilumos siurblio remontą ar patikrą.


Dėl pasiūlymo kreipktitės į „Zave Energy“.