Zave

Oro šilumos siurblių pardavimas – kur įsigyti šilumos siurblį?

Atėjo oro šilumos siurblių populiarumo metas – šie tapo mėgstamiausiais daugelio žmonių šilumos siurbliais, nes siurbliai gali ne tik šildyti, bet ir vėsinti patalpas. Oro šilumos siurblių pardavimai išaugo daugelyje Europos šalių.

Oro šilumos siurblių pardavimas Lietuvoje


Oro šilumos siurblius parduoda daugybė skirtingų parduotuvių – jų galima įsigyti ir statybinių prekių, ir specializuotose šilumos siurblių parduotuvėse.  Oro šilumos siurblių pardavimas Lietuvoje per pastaruosius penkerius metus išaugo.Kur įsigyti oro šilumos siurblį?


Šilumos siurblių platintojų yra daug, todėl, prieš įsigydami šilumos siurblį, pasidomėkite pardavėjo siūlomais gaminais ir paslaugų kokybe.  Šilumos siurblį patartina įsigyti iš profesionalaus šildymo įrangos pardavėjo, kuris turi platų aukštos kokybės gaminių asortimentą bei pakankamai žinių, kad galėtų klientui parinkti tinkamą šilumos siurblį.


Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, ar šilumos siurblio tiekėjas atlieka montavimo darbus bei ar gali pasiūlyti kitos profesionalios montavimo įmonės paslaugas.  Šilumos siurblio pardavimas ir montavimas turėtų būti bendras procesas. Visada teikite pirmenybę montavimo įmonėms, kurias rekomenduoja pardavėjai! „Zave Energy“ parduoda ir montuoja šilumos siurblius – visus darbus atlieka apmokyti specialistai.