Zave

Geriausias oro šilumos siurblys 2017, 2018 ir 2019 m.

Oro šilumos siurblys yra draugiškas aplinkai ir piniginei klimato kontrolės įrenginys. Oro šilumos siurbliai tinka tiek gyvenamiesiems, tiek biurų pastatams – pastarieji labiausiai populiarėja gyvenamuosiuose pastatuose, kur brangus šildymo šaltinis, pavyzdžiui, elektrinis šildymas ar krosninis šildymas.
Geriausias žmonių labiausiai mėgstamu tapęs 2017 m. šilumos siurblys turi gerą kainos ir kokybės santykį. Galima teigti, kad geriausio 2017 m. oro šilumos siurblio vidutinis našumo koeficientas vidutiniškai yra 4,0, o kaina – 600–900 €. Tai oro šilumos siurbliai Cooper & Hunter Arctic Inverter 24; GREE HANSOL NORDIC DC Inverter ir kt.

Pagrindiniai oro šilumos siurblių gamintojai, tokie kaip „Mitsubishi“ (Electric and Heavy), Cooper & Hunter, Panasonic, Toshiba nuolat tobulina oro šilumos siurblius, kad į rinką ateitų dar ekonomiškesni modeliai. Geriausias 2018 m. oro šilumos siurblys suvartoja dar mažiau energijos bei turi sumanias papildomas funkcijas. Taip pat kiekvienais metais šilumos siurblių dizainas tampa patrauklesnis - geriausi 2018 ir 2019 metų šilumos siurbliai yra elegantiški, minimalistinio dizaino ir tinkami įvairiems interjerams.


Klauskite „Zave Energy“ ekspertų – mes atsakysime į klausimus apie šilumos siurblio veikimo principą, geriausią šilumos siurblio pasirinkimą ir kitus dažniausiai užduodamus klausimus.

Pagalba klientams
Geriausias oro šilumos siurblys 2017, 2018 ir 2019 m.