Zave

Kainos garantija

zaveenergy.lt geriausios kainos garantija

Kas yra geriausios kainos garantija?


Geriausios kainos garantija yra pažadas, kad rinkdamasis iš elektroninės parduotuvės „zaveenergy.lt“ prekes, pažymėtas „Kainos garantija“, pirkėjas visada gaus geriausią kainą. 


Tai reiškia, kad jei kitose mažmeninės prekybos ir elektroninėse parduotuvėse, veikiančiose Lietuvoje, rasite prekes pigiau nei el. parduotuvėje zaveenergy.lt, mes įsipareigojame pateikti pirkėjui dar geresnį pasiūlymą. 


Pasiūlymas turi būti patikrinamas bei prieinamas ir kitiems pirkėjams.


Norėdami gauti minėtą nuolaidą, atsiųskite mums konkuruojantį pasiūlymą el. paštu (pagalba@zaveenergy.lt) arba informuokite mus telefonu (tel. +370 60727886). Peržiūrėsime jūsų pasiūlymą kuo skubiau darbo dienomis 9.00–18.00 val.

 

Geriausios kainos garantijos sąlygos nuo 2021-02-01


  • Geriausios kainos garantija galioja zaveenergy.lt internetinėje parduotuvėje.
  • Geriausios kainos garantijos taikymo šalis yra Lietuvos Respublika. Norint garantuoti geriausią kainą, tarpusavyje lyginamos prekės turi būti identiškos, su tuo pačiu prekės kodu, naujos ir neatidarytoje pakuotėje.
  • Geriausios kainos garantijos pagrindas yra Lietuvos parduotuvėse faktiškai parduodamos prekės. 
  • Geriausios kainos garantija netaikoma prekėms, parduodamoms pagal užsakymą arba kurių prekyba yra pasibaigusi. Pirkėjas turi įdodyti, kad tos pačios prekės kaina yra mažesnė, pateikdamas kito prekybininko kainoraštį ar iš tinklalapio gautą informaciją.
  • Geriausios kainos garantijos galima prašyti tik prieš darant užsakymą.
  • Palyginama kaina yra prekės kaina tuo momentu, kai zaveenergy.lt patikrina kitur esantį pasiūlymą.
  • Geriausios kainos garantija netaikoma kitų prekybininkų riboto kiekio pasiūlymams, prekių pavyzdžiams, pirkėjo grąžintoms ar naudotoms prekėms, pasitaikius prekių kainų klaidoms.
  • Geriausios kainos garantija netaikoma su prekėmis susijusioms paslaugoms.


Pirkimo išsimokėtinai sutarties mokestis elektroninėje parduotuvėje zaveenergy.lt yra 0 eurų.Pagalba klientams
Kainos garantija