Zave

Gerą orą kambaryje užtikrinantis kondicionierius

Esant drėgnam Lietuvos klimatui pirmiausia galvojame apie šildymo sezoną ir esame pasiruošę daug investuoti į našią šildymo sistemą.

Tačiau dažnai pamirštame, kad pavasaris ir vasara gali būti gana karšti. Esant aukštai lauko temperatūrai, rūpinamės ne kaip išlaikyti kambarius šiltus, o kaip išlaikyti stabilią ir normalią patalpų temperatūrą. Karštis lauke įkaitina butus ir namus, dažnai net iki tvankumo. Langų atidarymas ir patalpų vėdinimas nėra išeitis, nes dienos metu į kambarį patenka dar šiltesnis oras, o vėsus oras patenka į patalpas tik vakare.


Šiuo laikotarpiu kambaryje būtina turėti oro kondicionierių, kuris vėsina ir gaivina kambarius. Kondicionierius yra puikus sprendimas, jei norite palaikyti stabilų vidaus klimatą.Kondicionierius kambariui?


Kondicionierius vėsina, gaivina ir valo vidaus patalpų orą. Šiuolaikiniai kondicionieriai taip pat leidžia sumažinti oro drėgmę bei pašalinti blogus kvapus. Taip pat galima įsigyti įrenginį, kuris atlieka dvi funkcijas: žiemą šildo, o vasarą - vėsine. Tokie prietaisai vadinami inverterio tipo įrenginiais, o Lietuvos klimato sąlygomis yra tinkami naudoti ištisus metus.


Pamirškite karštus ir tvankius kambarius- oro kondicionierius užtikrins idealią ir stabilią patalpų temperatūrą. Savo ruožtu, kokybiškas patalpų klimatas užtikrina saldų miegą ir gerą nuotaiką namuose!

Išsirinkite geriausią oro kondicionierių kambariui iš „Zave“. Jei jums reikia pagalbos renkantis įrenginį, kreipkitės į mus!