Zave

Naujo kondicionieriaus montavimas namuose

"Kondicionierius kambariui esant karštam orui! Kondicionierius palaiko vidaus klimatą stabilų ir ypač reikalingas visose patalpose, kurios, esant karštam orui, tampa tvankios ir labai karštos. Jei įsigijote kondicionierių, kaip ir kur protingiausia jį sumontuoti?"

Kur montuoti kondicionierių?


Kondicionierių yra įvairių tipų, tad, atsižvelgiant į įrenginio tipą, šis turi būti atitinkamai sumontuotas.


Labiausiai paplitę modeliai yra sieniniai, lubų, grindiniai ir mobilieji. Gyvenamuosiuose ir daugiabučiuose namuose taip pat paplitę kanalo tipo modeliai, montuojami virš pakabinamų lubų, rūsyje ar kitoje nematomoje vietoje. Su šiuo modeliu kanalais nukreipiamas į skirtingas patalpas, todėl kanalo tipo modelis leidžia vėsinti keletą patalpų.


Sieninis modelis yra populiariausias oro kondicionierius kambariui. Sieninio modelio privalumas yra kaina ir lengvas sumontavimas. Kondicionieriui sumontuoti reikia daugiausia 1 kvadratinio metro laisvo sienos ploto, kad pritvirtinti modelį. Renkantis modelio vietą taip pat būtina atsižvelgti į tai, kaip įrenginys privers orą judėti kambaryje ir ar oras galės pasiekti ir kitas patalpas.


Grindinis modelis naudojamas daugelyje restoranų ir naktinių klubų. Šio modelio vidinė dalis statoma ant grindų, o oras tam tikru metu nukreipiamas tik viena kryptimi.


Lubų modelis yra įprastas sprendimas biurų pastatuose, taip pat gyvenamuosiuose namuose. Lubų modelis leidžia naudoti didesnio galingumo kondicionierius, kurie montuojami prie lubų.


Mobilusis modelis yra patogiausias iš visų tipų. Jam sumontuoti nereikia specialisto ir jis gali būti perkeliamas į skirtingas patalpas. Šiltas oras iš patalpos išvedamas specialiu vamzdžiu, kuris dažniausiai sujungiamas su langu arba ventiliacijos vamzdžiu. Kilnojamojo modelio silpnybė yra jo garsumas: tai triukšmingiausias oro kondicionierius.


Įsigykite oro kondicionierių savo kambariui ir mėgaukitės geru patalpų klimatu net vasarą!