Zave

Oro šilumos siurbliai – klimato kontrolės įrenginiai ir oras-vanduo šilumos siurbliai – oro šilumos siurblio kaina

Oro šilumos siurbliai yra vis labiau populiarėjantys šildymo įrenginiai, tinkantys įvairių tipų pastatams.

Oro šilumos siurbliai – klimato kontrolės įrenginiai ir oras-vanduo šilumos siurbliai; oro šilumos siurblio kaina


Oro šilumos siurbliai yra vis labiau populiarėjantys šildymo įrenginiai, tinkantys įvairių tipų pastatams. Iš pradžių oro šilumos siurblio įrengimas ir įsigijimas gali pasirodyti brangus, tačiau ilgainiui investicijos atsipirks, nes, naudodamiesi oro šilumos siurbliu, galite sutaupyti iki 80 % šildymo išlaidų. Kiek daugiau šilumos gaunama, pvz., naudojant elektrinį radiatorių, rodo SCOP našumo koeficientas (jei naudojamas oro šilumos siurblys), o pagrindinio šildymo sprendimų atveju - COP rodiklis. Kuo didesnis skaičius, tuo efektyvesnis sprendimas.


Oro šilumos siurblio kaina – nuo ko ji priklauso?

Oro šilumos siurbliai būna kelių tipų – įprastas oras-oras šilumos siurblys ir oro-vanduo šilumos siurblys. Dar šie skirstomi į skirtingus sprendimus. Šilumos siurblys oras-oras gali turėti vieną ar net kelias vidines dalis. Svarbu ir naudojimo tikslas.

Šildymui naudojama įranga turi būti tinkama mūsų klimatui ir darbui žiemą esant –30 laipsnių šalčiui. Kainų skirtumą lemia šilumos siurblio tipas, galingumas, efektyvumas, papildomos funkcijos ir taip pat gamintojas.


Oro šilumos siurblio kainos yra nuo 400 iki 2400 €. 

„Zave energy“ asortimente rasite 400–500 vertės oras-oras šilumos siurblius, kurie tinka iki maždaug 50 kv. metrų pastato šildymui. Brangesni, daugiau nei 1200 € kainuojantys oro šilumos siurbliai, paprastai gali šildyti didesnius pastatus (daugiausia 220 kv. metrų) ir turi daug daugiau papildomų funkcijų. Taip pat brangesni įrenginiai yra kelis kartus tylesni, dėl to kelia mažiau triukšmo. Aukščiausio lygio įrenginiuose nėra naudotojui pastebimo atitirpinimo ciklo. Įrenginio vidinė dalis veikia nuolat, tad laikas nuo laiko nepersijungia į atitirpinimo režimą.


Oro šilumos siurblio neverta rinktis tik pagal kainą - būtina atsižvelgti ir į šildomo pastato parametrus: pastato šilumos izoliaciją, šilumos poreikį, išplanavimą, kitus šilumos šaltinius ir pan. Renkantis oro šilumos siurblį, kaina neturėtų būti lemiamas veiksnys, nes, tinkamai parinktas įrenginys, yra gera ir greitai atsiperkanti investicija. Oro šilumos siurblys yra pagalbinis šildymo ir vėsinimo įrenginys.


Oras-vanduo šilumos siurblio kaina ir montavimas. Šilumos siurblys oras-vanduo yra tinkamas pagrindiniam pastato šildymui.  Šilumos siurblys oras-vanduo gamina šilumos energiją iš aplinkiniame ore susikaupusios šilumos energijos ir per vandenį nukreipia ją į pastatą. Ji gali būti naudojama tiek šildymui, tiek ir buitiniam vandeniui šildyti.


Šio tipo oro šilumos siurblių kaina yra didesnė nei oras-oras šilumos siurblių, „Zave energy“ siūlo įperkamus geros kokybės oras-vanduo šilumos siurblius, kurių kaina yra 3000–6490 €.Oras-vanduo šilumos siurblio kaina priklauso nuo:

įrenginio gamintojo;

COP rodiklio;

maksimalaus šildomo paviršiaus ploto (nuo maždaug 90 m2);

papildomų funkcijų;

energijos klasės;

katilo dydžio/jo buvimo.


Reikėtų turėti omenyje ir tai, kad papildomai kainuos šilumos siurblio sumontavimas. Montavimo kaina priklauso nuo darbų apimties – vidutinę montavimo kainą nustato ekspertas.


Oro šilumos siurblio kaina ir montavimas: „Zave Energy“ siūlo aukštos kokybės gamintojų oro šilumos siurblius ir profesionalų montavimą. 


Susisiekite su mumis ir mes parinksime tinkamą šilumos siurblį jūsų namams ar biurui.