Zave

Oras-vanduo – geriausia šildymo sistema namuose!

Oras-vanduo – geriausia šildymo sistema namuose!


Šildymas oras-vanduo pagrįstas šilumos siurbliu oras-vanduo ir veikia taip pat, kaip ir kiti šilumos siurbliai. Šilumos siurblys oras-vanduo ištraukia aplinkos ore sukauptą šilumos energiją, paverčia ją šilumine energija bei šią paskirsto patalpoje per vandenį, naudojant radiatorius, kitaip – šilumos siurblio oras-vanduo radiatorius. Oras-vanduo šildymas užtikrina patalpų šildymą, taip pat buitinį karštą vandenį, todėl, kaip ir geoterminis šildymas, yra vienas geriausių pagrindinių šildymo įrenginių


Panašiai kaip ir oro šilumos siurblio, taip ir šilumos siurblio oras-vanduo sistemos galingumas priklauso nuo lauko temperatūros. Skirtingai nuo oro šilumos siurblio, su šilumos siurbliu oras-vanduo šilumos energiją galima tolygiau paskirstyti tarp didesnių ir sujungtų patalpų bei gaminti karštą buitinį vandenį.


Oras-vanduo šildymo išlaidos yra palyginti mažos - lyginant su elektriniu šildymu, oras-vanduo šildymas gali būti taupesnis iki 70 %. Tačiau faktinis energijos suvartojimas priklauso nuo prietaiso galios ir naudojimo įpročių.


Šilumos siurblys oras-vanduo yra tinkama didesnių gyvenamųjų namų ir biurų pastatų šildymo sistema, kur, pvz., neįmanoma įrengti geoterminio šildymo. 


Šildymas oras-vanduo yra patogus ir prieinamas – susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.