Zave

Oro kondicionierius – gerasvidaus patalpų klimatas vasarai

Pasibaigus pavasariui ir atėjus vasarai baigiasi didysis šildymo sezonas, oras lauke šyla, dėl ko vidaus patalpos tampa pakankamai šiltos. Net ir mūsų klimato sąlygomis per daug šiltas kambarys gali tapti tvankus ir net karštas. Priklausomai nuo kambario, idealu, kai vidutinė temperatūra kambariuose siekia apie 21–22 laipsnius visus metus. Karštuoju vasaros sezonu išlaikyti tokią temperatūrą pasidaro sunku, bet nėra neįmanoma.

Geriausią patalpų klimatą užtikrina oro kondicionierius, kuris valo, gaivina ir vėsina patalpų orą.


Kodėl rinktis oro kondicionierių?


Oro kondicionierius yra vienintelis teisingas pasirinkimas patalpų orui gaivinti ir vėsinti. Naudodamas įvairias funkcijas, oro kondicionierius taip pat gali sumažinti drėgmę kambaryje ir nemalonius, pvz., maisto kvapus. Visų rūšių funkcijos priklauso nuo įrenginio pasirinkimo – išsirinkite oro kondicionierių čia.


Patalpų vidaus temperatūra su oro kondicionieriumi

Priklausomai nuo skirtingų įrenginių, oro kondicionieriumi galima reguliuoti vidinę temperatūrą nuo 16 iki 30 laipsnių. Kai kurie kondicionieriai taip pat gali šildyti patalpas - tokie oro kondicionieriai vadinami inverterio tipo įrenginiais.


Štai, palyginimui, Estijos klimate naudinga rinktis inverterio tipo įrenginį, kuris idealų patalpų klimatą užtikrina tiek vasarą, tiek žiemą.


Oro kondicionierius – kokį pasirinkti?


Įrenginio pasirinkimas priklauso nuo asmens norų – ar norite inverterio tipo, ar tiesiog įprasto įrenginio, kuris gaivina ir vėsina vidaus patalpas kai lauke karšta. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į kambario išplanavimą, dydį ir norimą naudojimo intensyvumą.


Vidutiniškai oro kondicionierius tarnauja apie 10 metų – viskas daugiausia priklauso nuo to, kaip intensyviai įrenginys naudojamas ir kaip prižiūrimas. Ilgalaikį naudojimą užtikrina tinkamo įrenginio pasirinkimas – pirmiausia ypač svarbu tinkama galia. Per mažo galingumo įrenginį reikia naudoti labai dažnai, todėl sutrumpėja jo naudojimo laikas.


Norėdami pasirinkti tinkamą įrenginį, susisiekti su specialistais – susisiekite su mumis ir mes parinksime geriausią modelį jūsų namams!