Zave

Oro šilumos siurbliai – klimato kontrolės įrenginiai ir oras-vanduo šilumos siurbliai – oro šilumos siurblio kaina

Oro šilumos siurbliai yra vis labiau populiarėjantys šildymo įrenginiai, tinkantys įvairių tipų pastatams. Iš pradžių oro šilumos siurblio įrengimas ir įsigijimas gali pasirodyti brangus, tačiau ilgainiui investicijos atsipirks, nes, naudodami oro šilumos siurblį, galite sutaupyti iki 80 % šildymo išlaidų. Kiek daugiau šilumos gaunama, lyginant su, pvz., elektriniu radiatoriumi, rodo SCOP našumo koeficientas (jei naudojamas oro šilumos siurblys), o, kalbant apie pagrindinį šildymą - COP rodiklis. Kuo didesnis skaičius, tuo efektyvesnis sprendimas.

Oro šilumos siurblio kaina – nuo ko ji priklauso?


Oro šilumos siurbliai būna kelių tipų – įprastas oras-oras šilumos siurblys ir oro-vanduo šilumos siurblys. Dar šie skirstomi į skirtingus sprendimus. Šilumos siurblys oras-oras gali turėti vieną ar net kelias vidines dalis. Svarbu ir naudojimo tikslas. Šildymui naudojama įranga turi būti tinkama mūsų klimatui ir dirbti žiemą esant –30 laipsnių šalčiui.


Kainų skirtumą lemia šilumos siurblio tipas, galingumas, efektyvumas, papildomos funkcijos ir taip pat gamintojas.


Oro šilumos siurblio kainos svyruoja nuo 400 iki 2400 €. „Zave Energy“ asortimente yra 400–500 € vertės šilumos siurbliai oras-oras, kurie tinka iki maždaug 50 kv. metrų pastato šildymui. Brangesni oro šilumos siurbliai, kainuojantys daugiau nei 1200 €, skirti šildyti didesnius pastatus (daugiausia 220 kv. metrų) ir turi daug daugiau papildomų funkcijų. Brangesni įrenginiai yra taip pat kelis kartus tylesni ir kelia mažiau triukšmo. Aukščiausio lygio įrenginiuose nėra naudotojui pastebimo atitirpinimo ciklo. Įrenginio vidinė dalis veikia nuolat, dėl to laikas nuo laiko nepersijungia į atitirpinimo režimą.


Oro šilumos siurblio neverta rinktis tik pagal kainą – rinktis tinkamą šilumos siurblį reikėtų pagal šildomo pastato parametrus: pastato šilumos izoliaciją, šilumos poreikį, išplanavimą, kitų šilumos šaltinių prieinamumą ir pan. Oro šilumos siurblio kaina neturėtų būti pagrindinis rodiklis, renkantis įrenginį. Tinkamai parinktas įrenginys yra gera investicija su greitu atsipirkimo laikotarpiu. Oro šilumos siurblys yra pagalbinis šildymo ir vėsinimo įrenginys.


Oras-vanduo šilumos siurblio kaina ir montavimas


Šilumos siurblys oras-vanduo yra tinkamas pagrindiniam pastato šildymui. Šilumos siurblys oras-vanduo naudoja aplinkos ore susikaupusią šilumos energiją ir per vandenį nukreipia ją į pastatą. Ši energija gali būti naudojama tiek šildymui, tiek ir buitiniam vandeniui šildyti.


Šio tipo oro šilumos siurblių kaina yra didesnė nei oras-oras šilumos siurblių, „Zave Energy“ siūlo įperkamus geros kokybės šilumos siurblius oras-vanduo už 3000–6490 €.


Oras-vanduo šilumos siurblio kaina priklauso nuo:

  • įrenginio gamintojo;
  • COP rodiklio;
  • maksimalaus šildomo paviršiaus ploto (nuo maždaug 90 kv. m);
  • papildomų funkcijų;
  • energijos klasės;
  • katilo dydžio/jo buvimo.

Reikėtų turėti omenyje, kad papildomai kainuos ir šilumos siurblio sumontavimas. Montavimo kaina priklauso nuo darbų apimties – vidutinę montavimo kainą nustato ekspertas.


Oro šilumos siurblio kaina ir montavimas: „Zave Energy“ siūlo aukštos kokybės gamintojų oro šilumos siurblius bei montavimą išmanančių profesionalų paslaugas. Susisiekite su mumis ir mes parinksime tinkamą šilumos siurblį jūsų namams ar biurui.