Zave

Oro šilumos siurblio gedimų prevencija ir šalinimas

Oro šilumos siurblys gali neveikti taip, kaip turėtų. Kai kuriuos gedimus ištaisyti gana paprasta, todėl siūlome pradėti žemiau aprašytų veiksmų. Jei nė vienas iš jų nepadėjo išspręsti jūsų šilumos siurblio problemos, susisiekite su mumis. Mes siūlome priežiūrą ir gedimų šalinimą už konkurencingą kainą.

Šilumos siurblys duoda per mažai šilumos arba iš viso jos neduoda


Koks yra siurblio režimo nustatymas (šildymas, auto, vėsinimas)?

Įsitikinkite, kad oro šilumos siurblys yra nustatytas režimu HEAT (ŠILDYMAS), o ne AUTO arba COOL (VĖSINIMAS). Jei šilumos siurblys nustatytas AUTO režimu, siurblys šildo arba vėsina, priklausomai nuo jūsų nustatytos temperatūros bei bando šios laikytis. Naudojant COOL režimą, siurblys vėsina.


Norėdami nustatyti šildymo režimą, suraskite saulės simbolį ant šilumos siurblio.


Koks ventiliatoriaus greitis?

Kai kurie šilumos siurbliai turi ypač tylius režimus ir veikia esant labai mažam ventiliatoriaus greičiui. Kai greitis yra mažas, ventiliatoriui sunku išsklaidyti šilumą visame name.


Padidinkite ventiliatoriaus greitį, jei jis nustatytas per mažas.


Dulkės filtruose

Gali atsitikti taip, kad jūsų šilumos siurblys gamina šilumą, tačiau namo ji nepasiekia, nes filtrai yra užsikimšę. Tokiu atveju filtrus būtinai išsiurbkite ir išplaukite pagal instrukcijas.


Neuždenkite išorinės dalies

Norint naudoti išorinį aplinkos orą, iš kurio šilumos siurblys semia energiją, šilumos siurblyje neturi būti sniego ir ledo. Priešingu atveju sniegas ir ledas gali blokuoti oro srautą, tokiu būdu sumažindamas šilumos siurblio galią ir našumą. Įsitikinkite, kad sniegas yra nuvalytas, o, susidarius ledui, ištirpinkite šį karštu vandeniu.


Vidaus patalpų temperatūra turi būti mažiausiai 8 laipsniai

Prieš įjungdami oras-oras šilumos siurblį, įsitikinkite, kad patalpų temperatūra yra bent 8 laipsniai. Esant žemesnei temperatūrai siurblys neveiks.


Šilumos siurblys visiškai neveikia


Ar šilumos siurblio maitinimas įjungtas?

Pradėkite nuo esminio dalyko - patikrinkite, ar šilumos siurblys įjungtas į maitinimą. Įrenginys turi būti įjungtas į tinklą, pagrindinis maitinimo jungiklis bei pagrindinis saugiklis turi būti įjungti ir veikti.


Ar įjungtas laikmatis?

Jei įjungėte laikmatį ir nustatėte laiką, kada šilumos siurblys turėtų įsijungti, siurblys nepradės veikti anksčiau. Jei norite sužinoti, kaip rasti ir išjungti laikmačio funkciją, kad galėtumėte valdyti ją rankiniu būdu, skaitykite vadovą.


Kitos paprastos priemonės

Prieš tai ištraukę maitinimo laidą, paleiskite šilumos siurblį iš naujo: palaukite 5 minutes ir vėl prisijunkite. Įjungus siurblį, paprastai prireikia 5–10 minučių, kol pajusite šilumą.


Kaip kitą sprendimo būdą, prieš perjungdami siurblį į šildymo režimą, pabandykite šį 10–20 minučių nustatyti aušinimo režimu.