Zave

Oro šilumos siurblio ir klimato kontrolės įrenginio priežiūra

Bet kurį įrenginį reikia reguliariai prižiūrėti. Tinkama priežiūra taip pat užtikrina efektyvų šilumos siurblių ir kitų klimato kontrolės įrenginių ir ilgalaikį patvarumą. Reguliarus oro šilumos siurblio aptarnavimas garantuoja šilumos siurblio efektyvumą! Visų šildymo sistemų aptarnavimą reikia atlikti prieš šildymo sezoną ir po jo.

Klimato kontrolės įrenginio priežiūra namuose


Oro šilumos siurblio priežiūra užtikrina šilumos siurblio tinkamą veikimą. Įrenginį reikia valyti prieš ir po šildymo sezono ir per jį – labai gerai, jei priežiūra atliekama kiekvieną mėnesį, jei oro šilumos siurblys naudojamas reguliariai.


Oro šilumos siurblio techninė priežiūra yra labai paprasta, tam reikia reguliariai išvalyti vidaus filtrus, kuriuose laikui bėgant kaupiasi dulkės ir nešvarumai. Filtrai yra prietaiso viduje, norėdami juos išimti, atidarykite priekines dureles, išimkite ir išvalykite filtrus. Priklausomai nuo dulkių kiekio, valykite dulkių siurbliu, dulkių šluoste ar tiesiog tekančiu vandeniu. Svarbu, kad po valymo filtrai būtų išdžiovinti ir įdėti atgal.


Taip pat reikia prižiūrėti oro šilumos siurblio išorinę dalį. Rudenį šilumos siurblyje gali susikaupti daug lapų ir šakelių, o tai trukdo įrenginiui veikti. Norėdami įsitikinti, kad išorinė dalis yra švari, reguliariai tikrinkite, ar ten nėra kas užstrigę ir tai pašalinkite.


Apsaugai nuo įvairių lapų, šakelių ir pan., virš šilumos siurblio išorinės dalies verta įrengti atitinkamą stogelį.


Žiemą reikia sekti, kad po oro šilumos siurbliu nesusidarytų didelis ledo kiekis. Šilumos siurblio priežiūra apima ir ledo pašalinimą iš po įrenginio. Taip pat verta atkreipti dėmesį į sniego kiekį ant įrenginio. Oro šilumos siurblį taip pat reikėtų išvalyti nuo ant jo ar aplink jį susikaupusio gausaus sniego.


Oro šilumos siurblio valymas ir priežiūra yra labai paprasti – jei laikomasi visų patarimų, šilumos siurblio darbe neturėtų būti jokių ypatingų pokyčių. Tačiau jei šilumos siurblys neveikia normaliai, kelia didelį triukšmą ar apskritai nustojo veikti, verta kviesti ekspertą. Šildymo sistemų priežiūrą, kuriai reikia daugiau įsikišimo, visada atlieka ekspertai. „Zave Energy“ ekspertai siūlo šildymo sistemų priežiūrą. Oro šilumos siurblio priežiūra, kaina priklauso nuo įrenginio problemos sudėtingumo ir apytikslę kainą nustato ekspertas, remdamasis problemos aprašymu.