Zave

Šilumos siurblio problemos: oro šilumos siurblys nepučia šilumos, neveikia

Oro šilumos siurblys yra patogus šildymo ir klimato kontrolės įrenginys, užtikrinantis optimalią patalpų temperatūrą ir vėsinimą įvairių tipų pastatuose. Paprastos funkcijos ir iš esmės automatinis valdymas paverčia šildymą oro šilumos siurbliu labai paprastu ir patogiu.

Be šildymo ir vėsinimo funkcijų, įrenginys taip pat atlieka automatinius valymo procesus, reikalingus efektyviai oro šilumos siurbliui veikti. Tačiau norint išlaikyti nepriekaištingą šilumos siurblio veikimą, ne visada pakanka automatinio valymo.Jei pastebite, kad oro šilumos siurblys nepučia šilumos, kaip įprasta, arba visai neveikia ir yra apledėjęs, būtinai turėtumėte pasikonsultuoti su ekspertu.


Jei oro šilumos siurblys nepučia šilumos

Jei pastebėjote, kad oro šilumos siurblys neduoda šilumos, pirmiausia turėtumėte patikrinti, ar įrenginio viduje esantys filtrai yra švarūs. Dažnai šilumos siurblys nustoja tiekti šilumą įprastu intensyvumu, kai filtrai yra apdulkėję.

Filtrų valymas yra paprasta procedūra: atidarykite priekines įrenginio dureles ir išimkite filtrus. Tada kruopščiai nuvalykite nuo šių visus nešvarumus ir dulkes, nusausinkite filyrą ir įstatykite atgal.


Jei oro šilumos siurblys vis tiek nepučia šilumos, tikėtina, kad įrenginys turi didesnį gedimą, kurį gali padėti nustatyti mūsų ekspertai.


Oro šilumos siurblys yra apledėjęs – ką daryti?

Oro šilumos siurblys užšalo ar apledėjo – tai gali atsitikti, jei lauko temperatūra buvo žema, o oro šilumos siurblys veikė intensyviai. Oro šilumos siurblio išorinė dalis gali užšalti arba po ja gali susidaryti ledas, nes žiemą įrenginys naudoja ledo atitirpinimo režimą, dėl ko susidaro vanduo, kuris, esant labai žemai temperatūrai, gali užšalti ant įrenginio arba po juo.


Svarbu, kad oro šilumos siurblys būtų sumontuotas teisingai, nes, jei įrenginio išorinė dalis sumontuota kreivai, ištirpęs vanduo negali ištekėti ir užšąla ant įrenginio. Tokiu atveju specialistai turi išorinę šilumos siurblio dalį permontuoti ir atlikti tai teisingai.


Jei oro šilumos siurblys užšąla iš apačios, reikia pašalinti iš ten susidariusį ledą ir stebėti, kaip ir kaip greitai ledas vėl atsiranda. Jei ledo susidarymas atrodo neįprastas, vertėtų susisiekti su mūsų specialistais, kad šie nustatytų didelių ledo kiekių susidarymo priežastį.


Reguliariai prižiūrėkite šilumos siurblį: prieš šildymo laikotarpio pradžią būtinai išvalykite įrenginio viduje esančius filtrus. Jei tik įmanoma, darykite tai kiekvieną mėnesį – taip užtikrinsite ilgą šilumos siurblio naudojimo laiką.


Jei oro šilumos siurblys neveikia visai, nepradėkite remontuoti šio patys - geriau susisiekite su mūsų ekspertais.


„Zave Energy“ padės jums, jei jūsų oro šilumos siurblys neveikia, nepučia šilumos ar per dažnai apledėja. Susisiekite su mumis ir mes padėsime išspręsti jūsų problemą!